Kultura   »   Film   »   "American Assassin" trafia do kin! Z tej okazji konkurs

Film

rss

"American Assassin" trafia do kin! Z tej okazji konkurs

2017.09.12//  R. Bednarz
Pora na małe odliczanie. Raz, dwa, trzy. Tak, za trzy dni (15 września) trafi do kin "America Assassin". Nie jest to kolejny seryjnie produkowany akcyjniak, który ma wypełnić popcornem i colą sale kinowe ale naprawdę mocne i dobre kino. Może dlatego, że jego fundament jest naprawdę bardzo solidny.

Vince Flynn - mówi Wam to coś? Powinno! To autor cyklu książek opowiadających o walce z terroryzmem. Na całym świecie sprzedano "skromne" 20 mln egzemplarzy a każdy z 15 tomów trafił na listę bestsellerów "niszowego" pisemka jakim jest New York Times. I właśnie na twórczości Flynna oparty jest "American Assassin".

Film opowiada historię Mitcha Rappa (w tej roli Dylan O'Brian), który stracił swoją ukochaną w ataku terrorystycznym. Początek przyznaję ckliwy ale, gdy w grę wchodzi zemsta nie ma zmiłuj - szczególnie, gdy taki delikwent trafi w "dobre ręce". I tutaj do gry wkracza oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (genialny Michael Keaton).
American Assassin
American Assassin
American Assassin

Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Cóż, nie będziemy Wam psuć zabawy i resztę fabuły zachowamy dla siebie. W każdym razie Jason Bourne ma godnego rywala. A Wy? Zapraszamy do kin! Naprawdę warto. Podwyższony poziom adrenaliny jest pewny niczym amen w pacierzu. A propos adrenaliny... Z okazji premiery America Assassin mamy dla Was konkurs. Nagroda główna to Prezent Marzeń - Adrenalina (wartość 299 zł). Nagroda pocieszenia (tylko dla mieszkańców Wrocławia) to wejściówka dla dwóch osób (bezcenna) na pokaz American Assassin (14 września).

Pytanie konkursowe: Kto jest reżyserem filmu "American Assassin"?


Tylko prawidłowe odpowiedzi wysyłajcie na na adres konkurs@banzaj.pl z dopiskiem American Assassin (i miastem).
Zakończenie konkursu 13 sierpnia 2017. Trzymamy kciuki!


Nagroda Główna w konkursie

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Patient Zero w oficjalnym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"American Assassin" trafia do kin! Z tej okazji konkurs

Facebook

Aktorki    Aktorzy    Film    Horror    Kino akcji    Komedia    Koncerty    Książki    Muzyka    Piosenkarki    Premiera    Rihanna    Sci-Fi    Serial    Teledyski    Thriller    Trailer    Wokalistka    Zapowiedzi    Zwiastun   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Godox zaprezentował nową lamę plenerową Wistro AD400 Pro. Urządzenie może się pochwalić liczbą...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Kultura   »   Film   »   "American Assassin" trafia do kin! Z tej okazji konkurs