Kultura   »   Film   »   Amy Adams w "Dark Places"?

Film

rss

Amy Adams w "Dark Places"?

2012.05.18//  D. Jędrzejewska
Amy Adams negocjuje warunki dołączenia do nowego filmu Gilles Paquet-Brennera pt. „Dark Places”. Tym razem reżyser znany z takich filmów, jak thriller „Zamurowani” z Mischą Barton i dramat wojenny pt. „Klucz Sary” z Kristin Scott Thomas, postanowił stworzyć filmową opowieść o kobiecie, która w wieku siedmiu lat przeżyła masakrę dokonaną na jej rodzinie przez jej brata. Dwadzieścia lat później trudny temat powraca do jej życia, gdyż grupa fascynatów kryminalnych zagadek, zaczyna wypytywać kobietę o tamte wydarzenia.
Amy Adams w ?Dark Places??
Amy Adams w ?Dark Places??
Amy Adams w ?Dark Places??

Scenariusz filmu zostanie oparty na książce autorstwa Gillian Flynn o tym samym tytule. Amy Adams wystąpiła ostatnio w nowych „Muppetach”.
Aktorka ma już dokładne plany na ten rok związane z karierą. Wystąpi między innymi w nowym filmie z Clintem Eastwoodem pt. „Trouble with the Curve”, gdzie zagra jego córkę, w dramacie „The Master” z Philipem Seymourem Hoffmanem, a także w filmie biograficznym o Janis Joplin, gdzie wcieli się w główną bohaterkę. Poza tym aktorka wcieli się w rolę Lois Lane w nowym Supermanie.
Amy Adams w ?Dark Places??
Amy Adams w ?Dark Places??
Amy Adams w ?Dark Places??

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Amy Adams w "Dark Places"?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Amy Adams w "Dark Places"?