Kultura   »   Muzyka   »   "Ania Movie" - nowa płyta Ani Dąbrowskiej od piątku w sklepach

Muzyka

rss

"Ania Movie" - nowa płyta Ani Dąbrowskiej od piątku w sklepach

2010.03.16//  A. Sumarowska
Ania Dąbrowska nagrała nową płytę „Ania Movie”. Pojawi się ona w sklepach już 19 marca. Z niej pochodzi utwór „Bang Bang”, do którego ostatnio artystka wydała teledysk. Za jego reżyserię odpowiadają 2 DajRektors.
Anię Dąbrowską po raz pierwszy zobaczyliśmy w 2002 roku w programie "Idol", gdzie zajęła 8. miejsce. Szybko zaczęła pracować z Andrzejem Smolikiem i Krzysztofem Krawczykiem. Dwa lata później światło dziennie ujrzał jej pierwszy album „Samotność po zmierzchu” promowany przez singiel „Tego chciałam”.
W 2004 roku poznaliśmy jej drugą płytę „Kilka historii na ten sam temat”. Cieszyła się ona jeszcze większą popularnością niż debiut Ani, która w czerwcu 2008 roku wydała krążek „W spodniach czy w sukience?”. Trzeci album zebrał podzielone recenzje, ale szybko uzyskał statut złotej płyty.

Najnowsze dzieło „Ania Movie” to dziewięć coverów utworów z filmowych i serialowych klasyków. Utrzymane będzie w stylu retro, z którym wkrótce podobno piosenkarka ma się pożegnać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Ania Movie" - nowa płyta Ani Dąbrowskiej od piątku w sklepach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Kultura   »   Muzyka   »   "Ania Movie" - nowa płyta Ani Dąbrowskiej od piątku w sklepach