Kultura   »   Film   »   Cameron Diaz szczerze o sobie

Film

rss

Cameron Diaz szczerze o sobie

2014.08.05//  D. Jędrzejewska
Cameron Diaz to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek współczesnego Hollywood. Niedawno zagrała w komedii pt. „Sekstaśma”, w której na powrót rozpala zmysły oglądających ją widzów, a dodatkowo bawi autentycznym wdziękiem. Na co dzień aktorka jest bardzo pewną siebie, świadomą kobietą. Wskazują na to choćby jej wypowiedzi. Jako seksowna 42-latka ma wiele do powiedzenia na temat starzenia się. Jak sama mówi: My, kobiety, nie pozwalamy sobie i innym kobietom starzeć się z wdziękiem. Jeśli nie wyglądamy na 25 lat, mamy poczucie porażki. Nie zgadzam się na to, żeby kobiety z wiekiem popadały w stagnację. Chcę być w nieustannym ruchu, stając się starsza i mądrzejsza – dodaje również - Starzenie się to przywilej. Im starsza jestem, tym bardziej mam wrażenie, że życie smakuje mi coraz lepiej. Czuję, że mam więcej sił witalnych; nie odczuwam też lęku. Z wiekiem przestajesz przejmować się tym, co myślą inni.
Cameron Diaz szczerze o sobie
Cameron Diaz szczerze o sobie
Cameron Diaz szczerze o sobie

Diaz nie wygląda na swoje lata. Ma również więcej energii niż niejedna, młodsza koleżanka po fachu. W „Sekstaśmie” nie wstydziła się pokazać swojego ciała i wystąpić w intymnych scenach. Jak opowiada o tym doświadczeniu? Takiej sceny nie nakręcisz w jeden dzień. Ważna jest sceneria, układ poszczególnych ujęć, a także dobra zabawa. Nasi bohaterowie wypróbowali tamtej nocy oszałamiającą liczbę pozycji. To wyjaśnia, dlaczego wpadli w panikę, zorientowawszy się, że ich wybryki wyciekły do sieci! Annie i Jay postanowili gruntownie przerobić cały materiał zawarty w podręczniku "Radość seksu", fundując sobie swoisty łóżkowy maraton. To skłonność do ryzyka pozwoliła jej czuć się pewnie na planie. Uwielbiam ryzyko. Nie chcę za dziesięć lat spojrzeć wstecz i stwierdzić: "Szkoda, że tego nie zrobiłam". Pamiętam swoje początki w show-biznesie, tuż po premierze "Maski".
Pytano mnie wówczas, gdzie chciałabym być za dziesięć lat. Miałam wtedy może 22 lata... I wszystkim odpowiadałam tak samo: "Chcę po prostu być szczęśliwa". A kiedy ktoś drążył temat i zadawał mi dodatkowe pytanie o przyszłe role, mówiłam: "Ale przecież ja nie wiem, czy za dziesięć lat nadal będę aktorką!".
"Sekstaśma" do obejrzenia w kinach od 1-go sierpnia.
Cameron Diaz szczerze o sobie
Cameron Diaz szczerze o sobie
Cameron Diaz szczerze o sobie

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cameron Diaz szczerze o sobie

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Cameron Diaz szczerze o sobie