Kultura   »   Film   »   Dr House chwali polską wódkę

Film

rss

Dr House chwali polską wódkę

2014.01.19//  D. Jędrzejewska
Hugh Laurie, aktor i muzyk najbardziej znany za swoją brawurową rolę w serialu "Dr House", postanowił pochwalić polską wódkę. Napisał na swoim Twitterze, że rosyjska wódka nadaje się jedynie do czyszczenia piekarników, najlepiej natomiast pić wódkę z Polski. Wypowiedź padła w kontekście igrzysk w Soczi. Już od jakiegoś czasu wiele gwiazd i innych słynnych postaci wypowiada się z niesmakiem o tej imprezie, a nawet nawołuje do jej bojkotu. Hugh Laurie wpisał się w tę niechętną Rosji konwencję i napisał na sieci: Bojkotowałbym rosyjskie towary, gdybym tylko mógł sobie przypomnieć, jakie rzeczy robią Rosjanie, poza smuceniem całego świata.
Dr House chwali polską wódkę
Dr House chwali polską wódkę
Dr House chwali polską wódkę

Gdy w komentarzach do wpisu pojawiły się sugestie, że rosyjska wódka jest dobra, odpowiedział: Ok, rosyjska wódka jest dobra, jeśli chcesz wyczyścić piekarnik. Do picia - na przyszłość - wódka musi być polska. Wkrótce jednak zamieścił sprostowanie: Cofam to, co wcześniej napisałem. Zamiast tego wzywam dobrych i miłych Rosjan, aby przeciwstawili się tym zbirom, którzy handlują tego rodzaju trucizną. Hugh Laurie nie tak dawno wystąpił w Polsce ze swoim repertuarem muzycznym (czerwiec 2013). Czyżby w tym czasie miał okazję zasmakować się w polskim alkoholu?
Warto wspomnieć, że na Twitterze obserwuje go ponad 280 tys. osób. Zrobił nam więc całkiem dobrą reklamę. Ostatnią rolą byłego "Dr House'a" jest występ w adaptacji dramatu wojennego pt. "Mr. Pip".
Dr House chwali polską wódkę
Dr House chwali polską wódkę
Dr House chwali polską wódkę

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dr House chwali polską wódkę

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale SportDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Dr House chwali polską wódkę