Kultura   »   Film   »   Gdzie najwygodniej oglądać filmy HBO?

Film

rss

Gdzie najwygodniej oglądać filmy HBO?

2020.02.06//  P. Potocki
Tagi: Film HBO
Niewiele jest spółek telewizyjnych, które zrewolucjonizowały rozrywkę w takim stopniu, w jakim zrobiło to HBO. Kinowe hity, autorskie produkcje i seriale, z których większość zasłużyła na miano kultowych - to właśnie zawdzięczamy amerykańskiej stacji telewizyjnej. Gdzie najwygodniej oglądać filmy HBO?

Odpowiedź na postawione wyżej pytanie wydaje się oczywista - na HBO rzecz jasna. Praktyka pokazuje jednak, że wielu potencjalnych widzów może napotkać spore utrudnienia. Po pierwsze, nie każdy operator telewizji cyfrowej oferuje pakiety, które zawierają kanały HBO. Po drugie, nawet jeżeli dostawca usługi ma w swojej ofercie tę stację, to opłaty abonamentowe najczęściej są dość wysokie, a umowa obowiązuje przez dość długi czas, co z oczywistych względów nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem. Po trzecie, w dobie rozwoju urządzeń mobilnych i niemal powszechnego dostępu do Internetu, coraz częściej telewizję oglądamy na ekranie smart tv, komputera, tabletu lub smartfona.

Takie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze, daje bowiem dostęp do rozrywki w każdym miejscu, w którym występuje zasięg sieci. Poza tym, telewizja internetowa znacząco poszerza możliwości nadawanych antenowo kanałów. Użytkownicy nie są "skazani" na program, który jest aktualnie nadawany. Rozwiązania dają możliwość wyboru interesującej nas pozycji z biblioteki filmów, seriali i programów rozrywkowych, nie ograniczając przy tym opcji oglądania kanału w czasie rzeczywistym. Gdzie najwygodniej oglądać filmy HBO - co powinien oferować idealny serwis?

W przypadku omawianej stacji, użytkownikom zależy przede wszystkim na dostępie do kanałów: HBO, HBO2, HBO3, pakietu AXN (AXN, White, Black, Spin), pakietu Cinemax (Cinemax, Cinemax2).
Biorąc pod uwagę zaawansowany poziom ekranów - telewizyjnych, komputerowych i urządzeń mobilnych, jakość HD jest obowiązkowa.

Oprócz tego, współczesny odbiorca chce mieć dostęp do ulubionych treści, w każdym miejscu i o każdej porze. Dotyczy to przede wszystkim hitowych produkcji kinowych i najpopularniejszych seriali. Nie zawsze można przecież obejrzeć kolejny odcinek "Gry o tron" lub "Castle Rock" w dniu emisji. Bardzo dużą popularnością cieszą się także programy rozrywkowe i występy najlepszych komików, więc powyższe dotyczy także choćby stand-upów.

Dla konsumentów treści, ważna jest też umowa, a raczej jej brak. Żyjemy w niezwykle dynamicznej rzeczywistości, zatem nie należy się dziwić, że wieloletnie umowy powoli stają się reliktem dawnych czasów. Współczesny odbiorca woli subskrypcję, z której może zrezygnować w dosłownie każdej chwili, dostosowując w ten sposób swój pakiet rozrywki do aktualnych potrzeb i możliwości.
Ważne jest też dostosowanie do nowoczesnych rozwiązań. Dziś nikogo nie usatysfakcjonuje HBO oglądane w oknie przeglądarki internetowej, chcemy rozwiązań szybkich, wygodnych i intuicyjnych. Idealna platforma powinna zatem oferować aplikację mobilną, którą można obsłużyć z poziomu smart tv, tabletu lub smartfona.


Jak znaleźć platformę, która spełniałaby wszystkie powyższe założenia? To proste - wystarczy sprawdzić ofertę ipla.tv.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planu

Źródło: Grafika: materiały Klienta


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gdzie najwygodniej oglądać filmy HBO?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...


Do góry  //  Kultura   »   Film   »   Gdzie najwygodniej oglądać filmy HBO?