Kultura   »   Film   »   Gemma Arterton - gwiazda "Tamara Drewe" szczęśliwa z nominacji BAFTA

Film

rss

Gemma Arterton - gwiazda "Tamara Drewe" szczęśliwa z nominacji BAFTA

2011.01.12//  D. Pęgiel
Gemma Arterton przyznała, że jest szczęśliwa z uzyskanej od Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej nominacji dla wschodzącej gwiazdy (BAFTA Rising Star). 24-letnia aktorka będzie rywalizowała o nagrodę z Andrew Garfieldem, Tomem Hardym, Aaronem Johnsonem i Emmą Stone.

Miło, że ktos traktuje mnie poważnie i nie postrzega tylko jako symbol seksu (…) ta nominacja to dla mnie ogromny zaszczyt. Tak naprawdę to nadal nie mogę pojąć, że jestem w grupie nominowanych – przyznała zadowolona Brytyjka.
Gemma Arterton
Gemma Arterton Gemma Arterton
Gemma Arterton

Gemma Arterton do tej pory zagrała m.in. w takich produkcjach, jak: Opowieść Mary (Capturing Mary), Dziewczyny z St. Trinian (St. Trinian's), 007 Quantum of Solace, Radio na fali (The Boat That Rocked), Starcie tytanów (Clash of the Titans), Książę Persji: Piaski Czasu (Prince of Persia: The Sands of Time).
Gemma Arterton
Gemma Arterton Gemma Arterton
Gemma Arterton

Ostatnim filmem, w którym możemy podziwiać aktorskie umiejętności Arterton jest obraz Stephena Frearsa pt. Tamara i mężczyźni (Tamara Drewe) – niedawno zadebiutował na ekranach polskich kin.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gemma Arterton - gwiazda "Tamara Drewe" szczęśliwa z nominacji BAFTA

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Gemma Arterton - gwiazda "Tamara Drewe" szczęśliwa z nominacji BAFTA