Kultura   »   Muzyka   »   Gwiazdy muzyki w najnowszym numerze Rolling Stone

Muzyka

rss

Gwiazdy muzyki w najnowszym numerze Rolling Stone

2010.04.21//  J. Górszczyk
Magazyn Rolling Stone wie, jak przyciągnąć fanów muzyki i pięknych kobiet. W majowym numerze możemy oglądać piosenkarki, które uważane są za najbardziej seksowne na muzycznej scenie.

W Rolling Stone nie mogło zabraknąć twórczyni hitu „Poker Face”, Lady Gaga. Wokalistka bardzo przypomina na zdjęciach Marylin Monroe. Czyżby Gaga wzorowała się na słynnej aktorce sprzed lat? Drugą gwiazdą majowego wydania jest Taylor Swift. Kto powiedział, że gwiazdy muzyki country to mało znane artystki? Taylor nie tylko jest utalentowana, ale świetnie wygląda. Wiele pań z estrady chciałoby choć trochę przypominać wyglądem Swift.
Lady Gaga Lady Gaga
Taylor Swift Taylor Swift
Rihanna Rihanna

W numerze możemy zobaczyć także, jak bardzo zmieniła się Rihanna. Piosenkarka co jakiś czas eksperymentuje ze swoją fryzurą. Wychodzi jej to nieźle. Czyżby ciągła zmiana image’u miała wpływ na wzrost sprzedaży jej ostatniej płyty?

W Rolling Stone zobaczymy także Miley Cyrus. Niezapomniana gwiazda filmu „Hannah Montana” wygląda naprawdę świetnie. Czyżby Rolling Stone chciał zdobyć także młodszych czytelników? Ostatnią gwiazdą, którą możemy oglądać jest Katy Perry. Gwiazda na zdjęciach jest nieco tajemnicza. Czyżby skrywała jakąś mroczną tajemnicę? Odpowiedź znajdziemy w majowym Rolling Stone.

Miley Cyrus Miley Cyrus
Katy Perry Katy Perry
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gwiazdy muzyki w najnowszym numerze Rolling Stone

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Kultura   »   Muzyka   »   Gwiazdy muzyki w najnowszym numerze Rolling Stone