Kultura   »   Film   »   "Hel" - reżyserski debiut Kingi Dębskiej wkrótce w kinach

Film

rss

"Hel" - reżyserski debiut Kingi Dębskiej wkrótce w kinach

2010.04.08//  A. Sumarowska
Kinga Dębska podjęła się ambitnego zadania nakręcenia dramatu psychologicznego. „Hel” to jej reżyserski debiut, w którym zadbała o wyśmienitą obsadę. Film zbiera dobre recenzje wśród krytyków, a my poznamy go już 23 kwietnia, kiedy wejdzie do kin.
„Hel” przedstawia losy lekarza Piotra, który wiódł ustabilizowane życie u boku swojej dużo młodszej narzeczonej. Niespodziewanie na szpitalnym dyżurze pojawia się jego syn Kamil, z którym od lat się nie widział. Chłopak znika ze szpitala, ale wkrótce wraca i poznaje ukochaną ojca. Obecność Kamila wprowadza niepokojącą atmosferę. Hanka czuje bowiem, że Piotr coś ukrywa, a ona sama coraz mocniej interesuje się jego synem. Piotr decyduje się więc na wyjawienie światu skrywanwej prawdy.
Hel Hel
Hel Hel
Hel Hel

W roli Piotra zobaczymy Pawła Królikowskiego, u boku którego wystąpiła gwiazda czeskiego kina Anna Geislerova. Lesławowi Żurkowi przypadła postać Kamila, a do pomniejszych ról zaangażowano Janusza Chabiora, Annę Gronostaj, Bartłomieja Topę oraz Macieja Maleńczuka.
Hel Hel
Hel Hel
Hel Hel
Hel Hel
Hel Hel
Hel Hel

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Hel" - reżyserski debiut Kingi Dębskiej wkrótce w kinach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Kultura   »   Film   »   "Hel" - reżyserski debiut Kingi Dębskiej wkrótce w kinach