Kultura   »   Film   »   "Kill Bill" wróci na ekrany kin?

Film

rss

"Kill Bill" wróci na ekrany kin?

2014.07.30//  D. Jędrzejewska
Obecność Quentina Tarantino na tegorocznej edycji Comic-Conu przyniosła wiele newsów. Po pierwsze słynny reżyser potwierdził realizację westernu pt."The Hateful Eight", po drugie wyznał, że miałaby ochotę nakręcić film w klimatach sciecne-fiction, po trzecie zaś wspomniał o projekcie, o którym mówi już od dekady, czyli o "Kill Bill: The Whole Bloody Affair". Stwierdził bowiem, że istnieje realna szansa na pojawienie się filmu w dystrybucji "w przeciągu najbliższego roku".
"Kill Bill" wróci na ekrany kin?
"Kill Bill" wróci na ekrany kin?
"Kill Bill" wróci na ekrany kin?

Przypomnijmy, że "Kill Bill" początkowo był zrealizowany jako jeden 4-godzinny film. Po premierze w Cannes uznano jednak, że jest za długi i poproszono reżysera, by podzielił go na dwie części. Pierwsza część trafiła do kin w 2003 roku, druga natomiast w 2004 roku. Cały zabieg wymagał paru zmian w całości i cięć. Tarantino zaś obiecywał, że kiedyś pokaże swoim fanom oryginał.
Sprawa skończyła się jednak wyłącznie na obietnicach. Teraz natomiast reżyser utrzymuje, że "Kill Bill: The Whole Bloody Affair" jest prawie ukończony i tym razem będzie to pełna wersja, której nie zdążył zrobić nawet na festiwal w Cannes. Jakich zmian można się spodziewać? Przede wszystkim sekwencja anime zostanie wydłużona. Co jeszcze? Na odpowiedź na to pytanie musimy cierpliwie poczekać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Kill Bill" wróci na ekrany kin?

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Kultura   »   Film   »   "Kill Bill" wróci na ekrany kin?