Kultura   »   Film   »   Matrix - Michael B.Jordan jako młody Mofreusz?

Film

rss

Matrix - Michael B.Jordan jako młody Mofreusz?

2017.03.19//  M.Niakas
Kilka dni temu dotarła do nas elektryzująca wiadomość, jakoby studio Warner Bros miało zacząć pracę nad nowym „Matrixem” po 14 latach przerwy. Ta kultowa produkcja z 1999 roku, była i nadal jest niekwestionowanym hitem braci Wachowskich. Film zdobył aż cztery Oscary, a na całym świecie zarobił ponad 450 milionów dolarów. Efekty specjalne w produkcji, jak na tamte czasy były wręcz powalające i przełomowe w historii kina, a scena w której Morfeusz(Laurence Fishburne) daje do wyboru Neo (Keanu Reeves) dwie tabletki – niebieską oraz czerwoną, przeszła już do historii i na stałe zapisała się w popkulturze. „Matrix” doczekał się również dwóch kontynuacji, które powstały w 2003 roku i także stały się wielkimi hitami. Czy nadszedł czas na powrót świata „Matrixa”?
Wygląda na to, że zdecydowanie coś jest na rzeczy. Portal Birth Movies Death, poinformował, że najnowsza wersja „Matrixa” miałaby skupić się głównie na losach młodego Morfeusza i jeśli wierzyć doniesieniom - ta rola przypadłaby utalentowanemu Michaelowi B. Jordanowi („Creed: Narodziny legendy”, „Fantastyczna Czwórka”), który powoli staje się gwiazdą kina. Póki co, musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze wieści.
Matrix - Michael B.Jordan jako młody Mofreusz?
Matrix - Michael B.Jordan jako młody Mofreusz? Michael B.Jordan
Matrix - Michael B.Jordan jako młody Mofreusz?

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Mowgli - debiutancka zapowiedź filmuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Matrix - Michael B.Jordan jako młody Mofreusz?

Facebook

Aktorki    Aktorzy    Film    Horror    Kino akcji    Komedia    Koncerty    Książki    Muzyka    Piosenkarki    Premiera    Rihanna    Sci-Fi    Serial    Teledyski    Thriller    Trailer    Wokalistka    Zapowiedzi    Zwiastun   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • LG Q7 został oficjalnie zaprezentowany i na pierwszy rzut oka zdaje się naprawiać błędy modelu...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Matrix - Michael B.Jordan jako młody Mofreusz?