Kultura   »   Aktualności   »   Nagrody Emmy dla serialu "Mad Men" i Kate Winslet

Aktualności

rss

Nagrody Emmy dla serialu "Mad Men" i Kate Winslet

2011.09.19//  D. Pęgiel
Czwarty raz z rzędu najlepszym serialem dramatycznym okrzyknięto projekt pod tytułem "Mad Men", a Kate Winslet uznano najlepszą aktorką pierwszoplanową za rolę w miniserialu HBO "Mildred Pierce" podczas 63. gali wręczenia nagród Emmy w Los Angeles.
Najlepszym serialem komediowym została utrzymana w konwencji pseudodokumentu produkcja "Współczesna rodzina". Triumfowała ona także w kategoriach: najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym (Ty Burrel), najlepsza aktorka w serialu komediowym (Julie Bowen), reżyseria i scenariusz.
Kate Winslet
Kate Winslet Kate Winslet
Kate Winslet

Nagrodą Emmy dla najlepszego miniserialu wyróżniono "Downton Abbey", dramat kostiumowy z Wielkiej Brytanii. Najlepszą aktorką dramatyczną okrzyknięto Julianna Margulies za rolę w serialu "Żona idealna". Najlepszym aktorem w serialu dramatycznym został Kyle Chandler za "Friday Night Lights".
Guy Pearce zwyciężył w kategorii najlepszy aktor długoplanowy w miniserialu za grę w projekcie "Mildred Pierce". Wyróżnienie dla najlepsze aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym przypadło Margo Martindale za rolę w "Justified", a najlepszym aktorem w tej kategorii został Peter Dinklage za występ w "Grze o tron".
Najlepszą aktorką pierwszoplanową w serialu komediowym okrzyknięto Melisę McCarthy za rolę w "Mike and Molly". Męski odpowiednik tego wyróżnienia przypadł Jimowi Parsonsowi za postać Sheldona Coopera w "Teorii wielkiego podrywu".
Kate Winslet
Kate Winslet Kate Winslet
Kate Winslet
Kate Winslet
Kate Winslet
Kate Winslet

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planu

Źródło: dziennik.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nagrody Emmy dla serialu "Mad Men" i Kate Winslet

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...


Do góry  //  Kultura   »   Aktualności   »   Nagrody Emmy dla serialu "Mad Men" i Kate Winslet