Kultura   »   Film   »   Netflix debiutuje w Polsce!

Film

rss

Netflix debiutuje w Polsce!

2016.01.07//  D. Jędrzejewska
Tagi: Film Netflix
W trakcie wczorajszych targów CES 2016 prezes platformy Netflix, Reed Hastings, obwieścił, w których krajach jego projekt zadebiutuje w 2016 roku. Wśród nich oficjalnie znalazła się Polska! Prócz Polski Netflix trafi do: Azerbejdżanu, Wietnamu, Nigerii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Korei Południowej, Turcji i Indonezji. Co ważne, już od wczoraj te wszystkie kraje mają platformę Netflix. Wraz z tą wiadomością została uruchomiona oficjalna polska strona platformy Netflix pod adresem netflix.pl. Obecnie dostępne są trzy pakiety cenowe, których ceny wahają się od 35 zł do 52 zł.
Netflix debiutuje w Polsce!
Netflix debiutuje w Polsce!
Netflix debiutuje w Polsce!

Przypomnijmy, że Netflix to jedna z najpopularniejszych platform VOD na świecie. To pod jej banderą powstały takie wielkie hity, jak: „House of Cards”, “Daredevil”, “Orange Is the New Black”, “Narcos” czy “Marvel’s Jessica Jones”. Platforma produkuje również filmy.
W ostatnim czasie były to: “Beasts of No Nation” oraz “Crouching Tiger Hidden Dragon: Sword of Destiny.” W najbliższych dniach zostanie przygotowane pełne spolszczenie strony (w tym ustawienia, napisy, sposoby płatności). Warto wspomnieć, że platforma na rok 2016 zaplanowała 31 nowych seriali, więc wszystko wskazuje na to, że będzie co oglądać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Netflix debiutuje w Polsce!

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale SportDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Netflix debiutuje w Polsce!