Kultura   »   Film   »   Odette Annable - nowa twarz serialu "Dr House"

Film

rss

Odette Annable - nowa twarz serialu "Dr House"

2011.07.27//  D. Pęgiel
Odette Annable, 26-letnia amerykańska aktorka latynoskiego pochodzenia, dołączy do obsady nowego sezonu serialu "Dr House". Artystka jest znana między innymi z serii komediowej "Breaking In", w której nadal zamierza grać - plany zdjęciowe obu produkcji zostały tak ustawione, by mogła łączyć swoje obowiązki zawodowe.
Odette Annable
Odette Annable Odette Annable
Odette Annable

Producenci "Dr House'a" nie zamierzają zdradzać szczegółów roli Annable. Natomiast z informacji przekazanych przez nieoficjalne źródła wynika, że będzie ona lekarką, którą tytułowy bohater pozna w więzieniu. House trafi tam po tym, jak w ostatnim sezonie wjechał samochodem do salonu Lisy Cuddy (Lisa Edelstein). Postać 25-latki przyjmie ofertę pracy w Princeton-Plainsboro.
Odette Annable
Odette Annable
Odette Annable

Komentatorzy podkreślają, że przybycie młodej aktorki z pewnością uatrakcyjni produkcję. W nowej serii rzadziej zobaczymy bowiem Olivię Wilde, na boczny tor zepchnięta została Amber Tamblyn , a Lisa Edelstein całkowicie zrezygnowała po ostatnim sezonie.
Odette Annable mogliśmy do tej pory podziwiać także w takich produkcjach jak: "To znowu ty", "I zapadła ciemność", "Seksterapia", "Nienarodzony", "Projekt: Monster", "Transformers", "Idź twardo: historia Deveya Coxa", "Zrujnowane życie" oraz "Gliniarz w przedszkolu".
Odette Annable
Odette Annable
Odette Annable

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Odette Annable - nowa twarz serialu "Dr House"

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Odette Annable - nowa twarz serialu "Dr House"