Kultura   »   Muzyka   »   Open'er Festival: Prince dał pierwszy koncert w Polsce

Muzyka

rss

Open'er Festival: Prince dał pierwszy koncert w Polsce

2011.07.03//  D. Pęgiel
W 2 lipca po raz pierwszy w Polsce wystąpił Prince. Zdobywca siedmiu nagród Grammy i Oscara pojawił się na scenie festiwalu Open'er w Gdyni i dał ponad dwugodzinny koncert z aż trzema bisami. W tym czasie zademonstrował wszystkie swoje największe przeboje, kładąc przede wszystkim nacisk na te z bestsellerowego albumu "Purple Rain".
Prince wkroczył na scenę przy ogłuszającym aplauzie ubrany w złocisty kostium i szybko zabrał się za śpiewanie. Artysta pokazał, że jest w znakomitej formie, popisując się nie tylko umiejętnościami wokalno-instrumentalnymi, ale również tanecznymi. W swój występ intensywnie zaangażował publiczność. Na każde jego skinienie fani klaskali, śpiewali, podrygiwali czy rozjaśniali ciemność telefonami komórkowymi.
Prince
Prince Prince
Prince

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu ten enigmatyczny piosenkarza, gitarzysta, autor piosenek, producent i przedsiębiorca bisował aż trzy razy, żegnając się z przybyłymi kilkunastokrotnie. Usłyszeli oni wszystkie największe przeboje Prince’a, w tym przede wszystkim kawałki z bestsellerowej płyty "Purple Rain". W skład szesnastego krążka artysty wchodzą takie utwory jak: "Let's Go Crazy", "Take Me with U" czy "Purple Rain".
Prince
Prince Prince
Prince

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Open'er Festival: Prince dał pierwszy koncert w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Kultura   »   Muzyka   »   Open'er Festival: Prince dał pierwszy koncert w Polsce