Kultura   »   Film   »   Ridley Scott reżyserem "Łowcy androidów 2"

Film

rss

Ridley Scott reżyserem "Łowcy androidów 2"

2011.08.20//  D. Pęgiel
W piątek Ridley Scott został oficjalnie przedstawiony jako reżyser kolejnej części "Łowcy androidów". Media podkreślają, że w temacie tego obrazu, który zapowiadany jest jako jeden z najbardziej intrygujących hollywoodzkich projektów, nadal jest wiele niewiadomych.

Producent Andrew Kosove w rozmowie z dziennikiem "Los Angeles Times", opowiedział o planowanej realizacji i o tym jak zdołał zaprosić do współpracy reżysera "Robin Hooda" czy "W sieci kłamstw".
Ridley Scott
Ridley Scott Ridley Scott
Ridley Scott

Podczas spotkania filmowców uzgodniono m.in. jak będzie wyglądał nadchodzący film. Producentowi zależy na tym, by nie przypominał wszystkich tych produkcji, które czerpały z oryginału "Łowcy androidów". - Wszystko co robi Ridley jest świeże. Wierzę, że znajdzie on sposób, by dla "Łowcy androdów 2" znaleźć oryginalną jakość - mówi Kosove.
Aktualnie twórcy szukają scenarzysty, który stworzy odpowiednią historię. Początek zdjęć wyznaczono na początek 2013 roku. Nadal nie wiadomo czy będzie to sequel czy prequel. Pewny jest natomiast brak Harrisona Forda. Producent zapowiada, że w filmie pojawią się całkiem nowi aktorzy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ridley Scott reżyserem "Łowcy androidów 2"

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Ridley Scott reżyserem "Łowcy androidów 2"