Kultura   »   Aktualności   »   Sting przygotuje musical "The Last Ship"

Aktualności

rss

Sting przygotuje musical "The Last Ship"

2011.09.05//  D. Pęgiel
Gordon Matthew Thomas Sumner, znany jako Sting, będzie współtwórcą spektaklu "The Last Ship". Przedsięwzięcie powstanie w oparciu o sztukę Briana Yorkeya. Opowiada ona o człowieku, który powraca do Newcastle, gdzie spędził dzieciństwo, by zmierzyć się ze swą przeszłością. Warto przypomnieć, iż sławny muzyk także wychował się w tym mieście, jednak w 1977 roku przeprowadził się do Londynu.
Sting
Sting Sting
Sting

- Sting napisał ponad dwadzieścia nowych, niesamowitych piosenek – wyjawił Yorkey. - Znakomicie radzi sobie z muzyką do przedstawień. To jednocześnie rzecz charakterystyczna dla Stinga, ale i dość typowy musical. Coś więcej niż pop przeniesiony na deski teatru – dodał twórca.
Dorobek angielskiego wokalisty zamyka wydawnictwo "Symphonicities" z lipca 2010 roku. Na album, który jest dziesiątą studyjną płytą Stinga, składają się przearanżowane kompozycje z okresu solowej działalności muzyka oraz czasów jego występów w formacji The Police. Na krążku znalazły się takie utwory jak: "Next to You", "Englishman in New York", "Every Little Thing She Does Is Magic", "You Will Be My Ain True Love", "Roxanne czy We Work the Black Seam".
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planu

Źródło: dziennik.pl, megafon.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sting przygotuje musical "The Last Ship"

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Kultura   »   Aktualności   »   Sting przygotuje musical "The Last Ship"