Kultura   »   Film   »   "Szybcy i wściekli 5" - Vin Diesel opowiada o filmie Lina i Rio de Janeiro

Film

rss

"Szybcy i wściekli 5" - Vin Diesel opowiada o filmie Lina i Rio de Janeiro

2011.04.16//  D. Pęgiel
Zapraszam do obejrzenia nagrań, na których m.in. Vin Diesel opowiada o piątej części "Szybkich i wściekłych" ("Fast Five") oraz Rio de Janeiro. W brazylijskim mieście toczyć się będzie akcja najnowszego projektu Justina Lina ("Szybko i wściekle", "Szybcy i wściekli: Tokio Drift"). Światową premierę "Fast Five" zapowiedziano na 29 kwietnia bieżącego roku. Na ekranach polskich kin pojawi się tydzień później.
Kolejna odsłona popularnej serii będzie traktowała o dalszych losach Dominica Toretto (Vin Diesel) i spółki, którzy uciekając władzom, pokonują wiele granic, by ostatecznie znaleźć się w Brazylii. W pogoń za nimi wyrusza nieustępliwy agent federalny Hobbs, któremu do tej pory żaden zbieg nie zdołał się wymknąć.
"Fast Five"
"Fast Five" "Fast Five"
"Fast Five"

W amerykańskiej produkcji wystąpią także: Paul Walker, Jordana Brewster, Chris Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Tego Calderon, Elsa Pataky, Joaquim de Almeida i Dwayne Johnson.
"Fast Five"
"Fast Five" "Fast Five"
"Fast Five"

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Szybcy i wściekli 5" - Vin Diesel opowiada o filmie Lina i Rio de Janeiro

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale GryDo góry  //  Kultura   »   Film   »   "Szybcy i wściekli 5" - Vin Diesel opowiada o filmie Lina i Rio de Janeiro