Kultura   »   Film   »   "The Dark Knight Rises" i "Prometeusz" zadebiutują w różnych terminach

Film

rss

"The Dark Knight Rises" i "Prometeusz" zadebiutują w różnych terminach

2011.08.15//  D. Pęgiel
"The Dark Knight Rises" w reżyserii Christophera Nolana zagości na ekranach polskich kin tydzień po "Prometeuszu" Ridleya Scotta. W ten sposób zażegnano niebezpieczeństwo premierowej prezentacji obu produkcji w ten sam weekend.
W myśl najnowszych informacji "The Dark Knight Rises" pojawi się w naszych kinach 27 lipca przyszłego roku tydzień po swojej amerykańskiej premierze. Natomiast "Prometeusz" zadebiutuje w Polsce siedem din wcześniej, grubo ponad miesiąc po premierowej prezentacji w Stanach Zjednoczonych.
"The Dark Knight Rises"
"The Dark Knight Rises" "The Dark Knight Rises"
"The Dark Knight Rises"

Oba projekty zapowiadane są jako wydarzenia sezonu letniego 2012 roku. "The Dark Knight Rises" w Polsce trafi jednak 27 lipca na animowaną produkcję fantasy przygotowywaną przez Pixara pod tytułem "Brave" ("Merida waleczna").
W trzecim filmie o człowieku-nietoperzu w reżyserii Christophera Nolana (kontynuacja "Batmana - Początku" i "Mrocznego rycerza") wystąpią m.in. Christian Bale, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Gary Oldman, Marion Cotillard oraz Morgan Freeman.
"Prometeuszu"
"Prometeuszu" "Prometeuszu"
"Prometeuszu"

Akcja "Prometeusza" nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W obsadzie obrazu Ridleya Scotta znaleźli się: Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron oraz Idris Elba.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"The Dark Knight Rises" i "Prometeusz" zadebiutują w różnych terminach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  Kultura   »   Film   »   "The Dark Knight Rises" i "Prometeusz" zadebiutują w różnych terminach