Kultura » Film » Tom Cruise wyprodukuje film o Van Helsingu

Film

rss

Tom Cruise wyprodukuje film o Van Helsingu

Tom Cruise wyprodukuje film o Van Helsingu
2012.05.02  //  D. Jędrzejewska
Wciąż jest głośno o Tomie Cruisie i jego kolejnych projektach. Właśnie pojawiła się informacja o nowym filmie, który gwiazdor ma wyprodukować, a także pojawić się w jego obsadzie. Będzie do nowy film o Van Helsingu, czyli słynnym pogromcy wampirów i szalonym geniuszu. Postać kilkukrotnie pojawiała się na ekranach - pierwszy raz w 1931 roku w ekranizacji "Drakuli", ostatni natomiast w 2004 roku w filmie "Van Helsing".

Film powstanie pod szyldem wytwórni Universal Pictures za sprawą duetu Alexa Kurtzmana i Roberto Orci, producentów między innymi "Star Treka" i "Kowbojów i Obcych".
Ostatnie filmy Toma Cruise'a to: "Mission: Impossible - Ghost Protocol" oraz musical "Rock of Ages", którego polska premiera odbędzie się 10 sierpnia. Aktor planuje pojawić się także w nowej części odświeżanego po latach "Top Guna".
"Van Helsing"

W produkcji o Van Helsingu powininen wypaść przekonująco. Miał już przecież do czynienia z wampirami, przy okazji głośnego "Wywiadu z Wampirem", gdzie zagrał razem z Bradem Pittem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Spectre - zwiastun najnowszego Bonda


Aby napisać komentarz lub zarejestruj.
0
Komentarze do:
Tom Cruise wyprodukuje film o Van Helsingu

Facebook

Aktorki    Aktorzy    Dramat    Film    Horror    Kino akcji    Komedia    Koncerty    Książki    Muzyka    Piosenkarki    Premiera    Rihanna    Sci-Fi    Serial    Teledyski    Thriller    Trailer    Wokalistka    Zwiastun   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Celebrity

W dziale High-TechDo góry  //  Kultura » Film » Tom Cruise wyprodukuje film o Van Helsingu