Kultura   »   Film   »   "Venom" - komiksowy antybohater trafi na ekrany

Film

rss

"Venom" - komiksowy antybohater trafi na ekrany

2013.12.14//  D. Jędrzejewska
Jakiś czas temu pojawiły się informacje na temat najnowszych planów wytwórni Sony, której przedstawiciele chcą rozwinąć uniwersum powstałe wokół "Niesamowitego Spider-Mana". Za tymi zapowiedziami poszły konkretne działania. Już zatrudniono pięciu zdolnych scenarzystów, by przygotowali fabuły do kolejnych spin-offów. Nowe scenariusze przygotują: Alex Kurtzman i Roberto Orci ("Star Trek", "Niesamowity Spider-Man 3"), Jeff Pinkner ("Niesamowity Spider-Man 2"), Ed Solomon ("Faceci w czerni", "Iluzja") i Drew Goddard ("Dom w głębi lasu", "War World Z"). Brzmi smakowicie.
"Venom" - komiksowy antybohater trafi na ekrany
"Venom" - komiksowy antybohater trafi na ekrany Venom
"Venom" - komiksowy antybohater trafi na ekrany

Ogłoszono już pierwsze projekty. Według zapowiedzi scenariusz do filmu "Venom", opowiadającego o jednym z największych wrogów "Spider-Mana", napiszą: Kurtzman, Orci i Solomon. Kurtzman stanie również za kamerą produkcji. Natomiast Goddard napisze scenariusz do "The Sinister Six". Prawdopodobnie będzie również reżyserem tego filmu.
Nie mamy jeszcze informacji dotyczących fabuł filmu i prawdopodobniej obsady. Nie ujawnione są także przewidywane daty premier. Jak na razie czekamy na kolejną odsłonę "Niesamowitego Spider-Mana", który do polskich kin trafi 21 kwietnia przyszłego roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Venom" - komiksowy antybohater trafi na ekrany

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Kultura   »   Film   »   "Venom" - komiksowy antybohater trafi na ekrany