Kultura » Film » Cameron Diaz - scena erotyczna pod nadzorem komandosów

Film

rss

Cameron Diaz - scena erotyczna pod nadzorem komandosów

Cameron Diaz - scena erotyczna pod nadzorem komandosów
2012.09.17  //  D. Jędrzejewska
Cameron Diaz to prawdziwy skarb Hollywood, dlatego należy go strzec za pomocą najlepszych środków. W imię tej zasady została nakręcona scena erotyczna do filmu "The Counselor" z udziałem aktorki. Rozegrała się ona w miejscu publicznym, czyli na polu golfowym w Stoke Park położonym w hrabstwie Buckingham. Na tę chwilę teren był zabezpieczenony przez ekipę byłych wojskowych z elitarnej jednostki SAS (Special Air Service). Nie było szans, by ktokolwiek spróbował dostrzec choć kawałek nagiego ciała Cameron.

"The Counselor" zapowiada się naprawdę interesująco, choćby ze względu na gwiazdorska obsadę. Oprócz boskiej Diaz zobaczymy tu Michaela Fassbendera, Brada Pitta, Javiera Bardema czy Penelope Cruz.
Za kamerą stoi Ridley Scott, a scenariusz stworzył pisarz Cormac McCarthy, znany z takich książek, jak "Droga", "To nie jest kraj dla starych ludzi" czy "Rącze konie". Film opowie historię prawnika, który uwikła się narkotykowy biznes, sądząc, że uda mu się szybko z niego wycofać. Wkrótce przekona się, że od tego typu interesów nie tak łatwo uciec.

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Hitman: Agent 47 - widowiskowy zwiastun filmu


Aby napisać komentarz lub zarejestruj.
0
Komentarze do:
Cameron Diaz - scena erotyczna pod nadzorem komandosów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Celebrity

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Kultura » Film » Cameron Diaz - scena erotyczna pod nadzorem komandosów