Kultura   »   Film   »   Han Solo - kultowy bohater z własnym filmem

Film

rss

Han Solo - kultowy bohater z własnym filmem

2015.07.08//  D. Jędrzejewska
Przedstawiciele Lucasfilm ogłosili drugi solowy film osadzony w świecie "Gwiezdnych Wojen". Jego bohaterem będzie młody Han Solo. Projektem zajmą się Phil Lord i Chris Miller, znani z hitów „21 Jump Street” i „LEGO: Przygoda". Jest to pierwszy film w naszej karierze, który od razu jest dla nas dobrym pomysłem. Obiecujemy podejmować ryzyko, aby dać widzom świeże doświadczenie i przysięgamy być wierni postaciom, które dla nas tak wiele znaczą. To jest dla nas spełnienie marzenia. I nie chodzi o takie marzenie, gdzie spóźniasz się do pracy i masz ubranie w puddingu, ale takie, dzięki któremu możesz stworzyć film z najwspanialszymi postaciami w historii w filmowej serii, którą kochasz, od kiedy pamiętasz, że już możesz marzyć – napisali Phil Lord i Chris Miller w oświadczeniu.
Han Solo - kultowy bohater z własnym filmem
Han Solo - kultowy bohater z własnym filmem
Han Solo - kultowy bohater z własnym filmem

Scenariuszem filmu zajmą się natomiast Lawrence Kasdan („Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje„, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy„) i Jon Kasdan, czyli duet ojciec i syn. Młody Kasdan jak do tej pory zrealizował kameralne dramaty - „The First Time” oraz „W świecie kobiet”.
Fabuła filmu z Hanem Solo skupi się na jego "karierze" przemytnika, złodzieja i łajdaka, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznali w kantynie Mos Eisley. Do tej pory Hana Solo grał oczywiście Harrison Ford, nie wiemy jeszcze, kto wcieli się w jego młodszą wersję. Film ma zaplanowaną premierę na 25 maja 2018 roku. Natomiast „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” zadebiutuje w Polsce 25 grudnia 2015 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Han Solo - kultowy bohater z własnym filmem

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Han Solo - kultowy bohater z własnym filmem