Kultura   »   Film   »   Han Solo - szczegóły filmu o kultowym bohaterze "Gwiezdnych wojen"

Film

rss

Han Solo - szczegóły filmu o kultowym bohaterze "Gwiezdnych wojen"

2015.08.18//  D. Jędrzejewska
Kathleen Kennedy, producentka filmu o Hanie Solo, zdradziła kilka szczegółów na temat tej, gorąco oczekiwanej produkcji. Musi być jakiś powód do opowiedzenia tej historii. Jedną z przyczyn, dla których "Gwiezdne wojny" zawsze radziły sobie tak dobrze, był fakt, że nie starały się wyjaśnić historii, które działy się w przeszłości. My też tego nie chcemy. Nie będziemy cofać się w czasie by dawać odpowiedzi na pytania, których ludzie nie chcą znać. Myślę, że kluczem jest tu przedstawienie takiego wydarzenia lub wydarzeń z życia Hana Solo, które sprawią, że będziemy mogli zrozumieć, kim on jest i dlaczego tak tę postać kochamy. Na pewno będzie albo nastolatkiem, albo dwudziestokilkulatkiem. Nie pokażemy wam dziesięcioletniego Hana Solo. - mówiła w rozmowie z "Entertainment Weekly".
Hanie Solo - szczegóły filmu o kultowym bohaterze "Gwiezdnych wojen"
Hanie Solo - szczegóły filmu o kultowym bohaterze "Gwiezdnych wojen"
Hanie Solo - szczegóły filmu o kultowym bohaterze "Gwiezdnych wojen"

Przypomnijmy, że zaledwie miesiąc temu Disney oficjalnie ogłosił, że Christopher Miller i Phil Lord, znani jako twórcy przebojowych "21 Jump Street" i "LEGO Przygoda", przygotują spin-off o młodym Hanie Solo.
Obraz przedstawi losy słynnego i lubianego przemytnika sprzed słynnego spotkania w kantynie w Mos Eisley. Scenariusz napisze Lawrence Kasdan ("Imperium kontratakuje", "Powrotu Jedi", "Przebudzenie Mocy") wraz ze swoim synem, Jonem. Premiera filmu zapowiedziana jest na maj 2018 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Han Solo - szczegóły filmu o kultowym bohaterze "Gwiezdnych wojen"

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Kultura   »   Film   »   Han Solo - szczegóły filmu o kultowym bohaterze "Gwiezdnych wojen"