Kultura   »   Film   »   "Olimp w ogniu" już był. Pora na "Londyn w ogniu" - od 4 marca w kinach

Film

rss

"Olimp w ogniu" już był. Pora na "Londyn w ogniu" - od 4 marca w kinach

2016.02.26//  P. Potocki
Już za tydzień Gerard Butler po raz kolejny stanie na wysokości zadania. Znowu będzie musiał ocalić życie prezydenta USA. Londyn w ogniu w kinach od 4 marca.

W „Londynie w ogniu” Gerard Butler wciela się ponownie w agenta Secret Service Mike'a Banninga, który w „Olimpie w ogniu”, przebojowym filmie akcji z 2013 roku, uratował Amerykę przed atakiem terrorystycznym. Wraz z nim powracają Aaron Eckhart, prezydenta USA, Benjamina Ashera, a także Morgan Freeman jako Allan Trumbull - wiceprezydent Stanów Zjednoczonych.
Londyn w ogniu
Londyn w ogniu
Londyn w ogniu

Kontynuacja przebojowego „Olimpu w ogniu”. Gwiazdorska obsada w zrealizowanym z rozmachem filmie akcji, o dniu w którym może skończyć się zachodni świat. Oby dla żadnego terrorysty ten film nie stał się inspiracją. Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat.
Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ochrony prezydenta USA, czyli agent Mike Banning (Gerard Butler).
W USA odbyły się już pierwsze pokazy filmu, bardzo dobre komentarze dziennikarzy zapowiadają go jako obowiązkową pozycję dla wszystkich fanów kina akcji i nie tylko!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Artemis Fowl - klip z planuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Olimp w ogniu" już był. Pora na "Londyn w ogniu" - od 4 marca w kinach

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Kultura   »   Film   »   "Olimp w ogniu" już był. Pora na "Londyn w ogniu" - od 4 marca w kinach